Hakkımızda

Öncelikle İş Sağlığı ve güvenliği alanında eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin kalitesinin, bu alanda hizmet verenlerin niteliklerine önemli ölçüde bağlı olduğu bu günlerde farklı sektör ve kuruluşlarda deneyim kazanmış konusunda yetkin uzmanlarla çalışmakta olan Tescil İş Sağlığı Güvenliği Özel Sağ. Dan. Hiz. Ve San. Tic. Ltd. Şti. yi tercihlerinizin arasında bulundurduğunuz için teşekkür ederiz.

kurumsal

İşyerinizde yürütülecek olan ve yasal zorunluluk içeren "İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini" Çalışma ve sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ) aracılığıyla yürütmeyi ve karşılaşılması muhtemel sorunların Uzman Danışmanlar aracılığı ile çözmeyi düşünülmektedir.MisyonumuzMüşterilerimizin, yasal, diğer gerekler ve deneyimlerimiz kapsamında eksiklerini belirlemek, pratik ve teorik bilgi birikimimizi kullanarak optimum çözümler üreterek kaliteli ve çevre kazası yaratmayacak faaliyetler ve çalışma ortamları sağlamaktır.Vizyonumuz

Ülkemizin ekonomisine katkı sağlayan yeni istihdam alanları oluşturan firmalarımızın kaynaklarının verimli kullanılmasını sağlamak, ergonomik çalışma koşullarının sağlanarak üretimde artışlarının ve kazançlarının artırılmasını sağlamak, işgücü , zaman ve maddi kayıplarına engel olmak, tasarruflu ve çevreye duyarlı çalışmalarına yardımcı olmak, iş sağlığı ve güvenliği alanında onlara en iyi çözüm ortağı olmak, Hizmet verdiğimiz firmalarımız için emek veren ,alın teri döken değerli çalışan nüfusumuzu ise olası İş kazalarına ve meslek hastalıklarına karşı eğitmek, korumak, periyodik muayenelerini ve sağlık taramalarını yaparak erken tanı ve tedavi imkanını sağlamak, kalıcı sakatlıklarını ve kayıplarını önlemek, sağlıklı, mutlu bireyler olarak yaşamalarını ve kazanmalarını sağlamak, Sağlıklı çalışan, üreten bir toplumla ülkemizin gücüne güç katmaktır.